Zpracování plastů

testovací svítidla

Kontaktní osoba

Andreas Hildebrandt

Vedení obchodu

E-Mail: andreas.hildebrandt@wesko-gmbh.de 

Michael Wiesehütter

Prokurista / Obchodní vedoucí

E-Mail: michael.wiesehuetter@wesko-gmbh.de

Mathias Huth

Prodej / řízení projektu

E-Mail: mathias.huth@wesko-gmbh.de

Heiko Uhlmann

Prodej / řízení projektu

E-Mail: heiko.uhlmann@wesko-gmbh.de

Roy Kämpf

Prodej / řízení projektu

E-Mail: roy.kaempf@wesko-gmbh.de

Ines Erdtel

Management kvality

E-Mail: ines.erdtel@wesko-gmbh.de

Heiko Lehm

Oblast obchodní činnosti výroba nástrojů

E-Mail: heiko.lehm@wesko-gmbh.de

André Härtel

Oblast obchodní činnosti vstřikování

E-Mail: andre.haertel@wesko-gmbh.de

Kai Reisner

Projektový manažer vstřikování

E-Mail: kai.reisner@wesko-gmbh.de

Marcel Bochmann

Oblast obchodní činnosti zkušební adaptéry

E-Mail: marcel.bochmann@wesko-gmbh.de