Zpracování plastů

testovací svítidla

Kontaktní osoba

Michael Wiesehütter

Vedení obchodu

E-Mail: michael.wiesehuetter@wesko-gmbh.de

Kai Reisner

Manažer prodeje

E-Mail: kai.reisner@wesko-gmbh.de

Roy Kämpf

Manažer prodeje

E-Mail: roy.kaempf@wesko-gmbh.de

Heiko Lehm

Oblast obchodní činnosti výroba nástrojů

E-Mail: heiko.lehm@wesko-gmbh.de

André Härtel

Oblast obchodní činnosti vstřikování

E-Mail: andre.haertel@wesko-gmbh.de

Udo Pfabe

Oblast podnikání v oblasti testování technologi

E-Mail: udo.pfabe@wesko-gmbh.de

Heiko Uhlmann

Prodej / řízení projektu

E-Mail: heiko.uhlmann@wesko-gmbh.de

Marcel Bochmann

Oddělení testování / prodeje technického poradenství

E-Mail: marcel.bochmann@wesko-gmbh.de 

Ines Erdtel

Management kvality

E-Mail: ines.erdtel@wesko-gmbh.de